CAPPADOCIA EZ AIR BALLOONS

Türkiye’de Sıcak Havalı Balonculuğun 1984 yılında başlaması ile birlikte Türkiye’nin ilk Sıcak Havalı Balon Pilotu Bilge Ezel tarafından 1987 yılına kadar reklam ve sportif amaçlı Türkiye genelinde tanıtım uçuşları yapılmıştır.

Haziran 1987‘de Türkiye’nin ilk Balon Pilotu Bilge Ezel tarafından Kapadokya’da Camel Tour ve Cappadocia EzAir Balloons ortaklığında turizm amaçlı sıcak havalı balon uçuşları başlamıştır.

“Cappadocia EzAir Balloons”,1990 yılında“Ezel Havacılık Turizm Ltd.Şti.” olarak Kapadokya’da Balon turizmini başlatan ilk şirket olarak ülkemize Turizm alanında yeni değerler ve katkılar kazandırmıştır. Balon Turizmi faaliyetlerine devam etmektedir.

Cappadocia EzAir Balloons, 31. yılına girdiği, 1987 yılından bu güne sıcak havalı balon uçuşlarını, deneyimli pilotları ile sürdürmektedir. Yerli ve yabancı müşteri ve yolcularına uluslararası kriterlerde güvenli uçuş ve hizmetler sunmaktadır. Uluslararası ve ulusal VIP uçuş hizmetlerinin firmamızca karşılanması da bize onur ve gurur vermektedir.

Kapadokya göklerinde güvenli hizmet ve kaliteli uçuşun adresi Cappadocia EzAir Balloons,uluslararası alanda tanınmakta memnun müşteri referansları ile ülkemizi ve Kapadokya bölgesini en iyi şekilde temsil etmektedir.

Her yıl yenilenen balon filosu ile tüm yolcularına Kapadokya göklerinde eşsiz güzellikleri yaşatmaya devam etmektedir.

Kazasız Geçen 31. Yılımızda Bazı İstatistikler

1000+

Fazla Reklam & Promosyon & Tanıtım Uçuşları

350,000+

Fazla Müşteri

90,000+

Fazla Uçuş

500+

Fazla Basın Bülteni & Haber & Medya

35,000+

Fazla Uçurulan Çocuk & Genç

Değer biçilemeyecek ekonomik büyüklükte “Türkiye Kapadokya’nın Tanıtım Değeri” ve Türkiye ve Bölge ye kazandırılan sosyo - ekonomik ve yatırım değerleri…

İletişime Geç

Firmamız ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi iletişime geçerek hemen bize sorabilirsiniz.

TOP